Nabídky brokerů binárních opcí

Binární opce se již pevně etablovali na trhu finančních nástrojů, který nabízí dostupné obchodování všem. Nabídka je stejně široká jako u jakéhokoliv jiného finančního nástroje, a proto obchodník stojí před důležitým rozhodováním.

Brokeři na binární opce se liší například tím, kolik činí minimální vklad na účet nebo kolik je minimální investice do obchodu. Liší se ale také jazykovou podporou, čeština dnes není samozřejmostí u všech.

A co je nejdůležitější, liší se také z pohledu regulace. Zatímco některé společnosti podléhají plnému finančnímu dozoru, peníze klientů drží na segregovaných účtech a mají je pojištěné, jiné sídlí na vzdálených místech, kde je finanční regulace slabá nebo dokonce neexistující.

To je z pohledu obchodníka zásadní parametr, který si musí ohlídat. Pokud by totiž nastaly problémy, u neregulovaných makléřů by se pomoci pravděpodobně nikdy nedovolal. Proto je vždy dobré si přímo na stránkách ČNB vyhledat, zda má daná společnost právo nabízet své služby v České republice.

Vyhněte se brokerům, které tuto licenci nemají, protože u nich existují kromě investičních rizik i jiná rizika, která nejsou krytá žádným kompenzačním fondem a podobně.

10 GB Hosting za 25 Kč

Kvalitní hostingová služba za 25 Kč

GEEK Trička

Nabídka originálních GEEK triček pro Ajťáky i jiné. Linux trička.

IT Vánoční dárky

Vánoční dárky pro Ajťáky

Filmy - War-forum.net

Filmy ke stažení zdarma.

Ubytování zaměstnanců

Levné ubytování zaměstnanců v Praze

2020  WebKlik - PR články zdarma