RC modely, které nezkazí žádnou legraci

Svět RC modelů nabízí pořádnou zábavu nejen pro děti, ale i pro dospělé! Vždyť i oni si zaslouží pořádnou porci smíchu! A víte, že nejlepší zábava je ta škodolibě myšlená? Trocha škodolibosti nikdy neuškodí obzvlášť poté, co způsobí obrovský výbuch smíchu a třeba uvolnění atmosféry na pracovišti.
Vystrašte své kolegyně v práci RC stonožkou! Její realistické zpracování nadělá rozruch téměř všude. Usedavá práce má prý neblahý vliv na zdravotní stav. Proto, když děláte v kanceláři je jen na vás, aby jste svým kolegům a kolegyním zajistili notnou dávku pohybu. Nenápadně přijďte do práce a dělejte věci jako obvykle. Když však přijde ta vhodná doba - to znamená, když volnočasová konverzace utichne a všichni se začnou věnovat své práci, vy vytáhněte vaše eso v rukávu. Děsivou a velmi realistickou RC stonožku! Ta z křesel a židlí zaručeně vytáhne všechny vaše kolegy a kolegyně.

Stonožka se ovládá pomocí dálkového ovládání ve tvaru vajíčka. V balení najdete sestavený model, dálkový ovladač, USB nabíječku, baterie do ovladače a český manuál. Realistické zpracování stonožky ohromí a vyděsí všechny nic netušící oběti. Stonožka se plynule pohybuje dopředu a do stran a to celých 10 minut. Vy si tak svou chvíli můžete řádně vychutnat. Ovšem ani v případě, že stonožce dojde energie, není zábava u konce. Nabíjení trvá pouhých 15 minut, pak je stonožka připravena opět k akci.
Horor v podobě po podlaze se plazící RC stonožky se může odehrát právě na vašem pracovišti. Výborné na RC stonožce je, že dosah vysílače je až 5 metrů! Vy tak můžete klidně sedět na vašem místě, pěkně v pozici " mrtvého brouka" a nasměrovat stonožku přímo k nohám vaší věčně upovídané kolegyně! Může se stát, že vaše kolegyně si RC stonožky nevšimne, to se však nic neděje. Stonožka může změnit svůj směr pohybu a rázem je pod psacím stolem jiné, zarputile pracující kolegyně. Výkřiky zděšení a pozornost všech odtržená od původní práce - to je výsledek RC stonožky. Jen dávejte pozor, ať některá z vašich k smrti vyděšených kolegyň nepřetáhne vaši živou-neživou stonožku složkou pracovních papírů. To by jistě byla zábava u konce!
Tak vidíte, RC modely nejsou pouze výsadou malých dětí. Dost dobře si s nimi vyhrají i dospělí. RC plazící se stonožka dokáže zvednout náladu téměř na každém pracovišti. Seznamte s RC modely i vaše kolegy! http://rckane.cz

10 GB Hosting za 25 Kč

Kvalitní hostingová služba za 25 Kč

GEEK Trička

Nabídka originálních GEEK triček pro Ajťáky i jiné. Linux trička.

IT Vánoční dárky

Vánoční dárky pro Ajťáky

Filmy - War-forum.net

Filmy ke stažení zdarma.

Ubytování zaměstnanců

Levné ubytování zaměstnanců v Praze

2020  WebKlik - PR články zdarma