Typy náušnic

Náušnic je nepřeberné množství. Liší nejen barvou, tvarem, použitým kovem a drahokamy, ale i zavíráním. Náušnice jsou bezesporu vhodným dárkem k narozeninám, výročí nebo jen tak pro radost. Abyste získali alespoň stručný přehled o variabilitě těchto oblíbených šperků, podíváme se na základní typy náušnic.
Nejoblíbenějšími náušnicemi jsou náušnice na špuntíky. Jedná se o napichovací náušnice, které za uchem upevní malými kovovými nebo plastikovými špuntíky. Díky těmto uzávěrům jsou tyto náušnice nejen lehké na nošení, ale i cenově velmi dostupné. Nejprodávanější jsou stříbrné náušnice, které se hodí na každodenní nošení.
Diamantové náušnice
Oblíbené, ale poněkud nákladnější jsou diamantové náušnice. Pro svůj výjimečný elegantní vzhled se hodí spíše pro netradiční příležitosti jako plesy nebo oslavy. Můžete jimi však okouzlit a podtrhnout svou důležitost i během obchodních jednání.
Perlové náušnice
Perlové náušnice nádherně zdůrazní ženskost a eleganci krásné dámy. Perly se rovněž jako diamanty vyskytují v různých tvarech i barvách a podle toho se určuje i jejich cena. Pravé perly jsou velice drahé, proto dostupnější variantou mohou být perly vypěstované v laboratoři. Na běžné nošení nošení se hodí stříbrné náušnice a na slavnostnější příležitosti zlaté náušnice s perlami. Perly také seženete nejen v klasické bílé, ale třeba i v broskvové nebo levandulové barvě.
Náušnice s drahokamy
Náušnice s drahými kovy jsou krásnou variantou pro dámy, které milují barvy. Drahokamy mají totiž nezměrné množství krásných sytých barev. Opět podle toho, zda jsou drahokamy přírodní nebo umělé, se odvíjí i jejich cena.
Kovové náušnice
Mnohé dámy dávají přednost jednoduchým náušnicím bez jakýchkoli drahokamů nebo jiných kamínků. Chtějí jednoduchou krásu, kterou mohou podtrhnout náušnice čistě ze žlutého, stříbrného nebo růžového zlata. Pro svůj metalický vzhled je oblíbená také platina.

10 GB Hosting za 25 Kč

Kvalitní hostingová služba za 25 Kč

GEEK Trička

Nabídka originálních GEEK triček pro Ajťáky i jiné. Linux trička.

IT Vánoční dárky

Vánoční dárky pro Ajťáky

Filmy - War-forum.net

Filmy ke stažení zdarma.

Ubytování zaměstnanců

Levné ubytování zaměstnanců v Praze

2020  WebKlik - PR články zdarma